Bilim İnşaat, yeni konut projeleri olan Bilimkent Meşe Evleri ve Çınar Evleri’yle katılımcı firma olarak fuarda yerini aldı.

Bilim İnşaat’ın, Bursa’da gerçekleştirdiği projelerle sektördeki farkını gösterdiğini kaydeden Proje Sorumlusu Erdinç Bilim,”Müşterilerimizin ve piyasaların istek ve beklentilerini sürekli izleyerek sistemimizin yolunda gitmesini sağlıyarak profesyonelce hazırlanan dairelerimizin dekorasyonunu müşteri talepleri doğrultusun da gerçekleştiriyoruz” dedi.

Bilimkent Meşe Evleri 2 blok 44 adet daire, Çınar Evleri ise 5 blok 113 adet daire olarak, 3+1 ve 5+1 dubleks seçenekleriyle Millet Mahallesi’nde şehrin gürültüsünden izole edilmiş yapısı ile konut yatırımcısını bekliyor.

Erdinç Bilim, Bilimkent Meşe ve Çınar Evleri’nin karmaşa değil, huzur veren iç mimariye sahip olduğuna dikkat çekerek,Bilim İnşaat Yapı Yaşam Fuarı’nda ilgi gördü “Meşe ve Çınar evlerimiz rahat bir yaşam sürmeniz için ihtiyacınız olan ortamı size sağlar. Siz ve sevdikleriniz hem konforlu bir hayatın keyfini sürerken, hem de bir arada olmanın verdiği güvenle geleceğe bakarsınız” diye konuşuyor.

Fuar’ın beklentilerin üzerinde bir ziyaretçi sayısı yakaladıklarını belirten Bilim, inşaat meraklısı ziyaretçilerin ise, Bilim İnşaat’in standını büyük merakla inceleyerek, projelerin maketleriyle yakından ilgilendiklerini belirtti.

Bilim İnşaatın yeni konut projelerinin müşteriler tarafından büyük bir beğeni ile karşılandığını kaydeden Erdinç Bilim şöyle konuştu:

“Konut projesinin yapılacağı bölgedeki insanların demografik yapısını, kültürünü, sosyal statüsünü araştırarak bu bilgiler ışığında mimari proje geliştirerek, değişen rekabet koşulları ve farklılaşan tüketici algısına uyum sağlayarak hedef kitlesine ulaşmaya çalışıyoruz.”