KURUMSAL

BİZ KİMİZ ?

Bilim İnşaat ;Bilim Otomotiv ve Bilim Sigorta firmalarının yanında Bilim Grup’u oluşturan Şirketlerden biridir.


25 yıldır İnşaat sektöründe benzersiz projeleri ile adından söz ettiren bilim inşaat, kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermemiş ve müşteri memnuniyetini öncelemiştir. Bilim İnşaat ihtiyaca yönelik pratik çözümleri ile tercih olunma nedenini belirginleştirmiştir. Zamanın vermiş olduğu tecrübe ile alandaki yeni gelişmeleri proje ve planlarına yansıtmış, modern anlayışa uygun güvenlikli ve teknolojik imkanların hakim olduğu yapıtlara imza atmıştır. Maksimum konfor ve güvenlik için kaliteden ödün vermeyen Bilim İnşaat katılmış olduğu fuarlarda sektörü takip edenlerin ilgi odağı olmuştur.


EKİBİMİZ

Bilim İnşaat’ın çıtasını yükseltmesindeki en büyük etken elbette ki başarılı ekibin emek ve çabalarıdır. Plan program ve tam bir uyumluluk içerisinde çalışan ekibimiz en küçük biriminden en üst düzeye kadar firmamızın ilkelerini omuzlamışlardır. Dürüstlük, fedakarlık ve güven içerisinde yürütülen bu çaba fayda vermiş firmamız onların omuzlarında yükselmiştir…


Alanında farkedilmekten daha önemlisi:
Farklı Olmak

Farkı ortaya koyan en önemli faktör değerdir. Değerlere sahip olmak farklılığın başlangıcıdır. Bu değerlerin üstünlüğü ise işte asıl farkı ortaya koyan da budur. Bilim İnşaat güvenilirlik ve dürüstlük değerleri en başta olmak üzere müşteri memnuniyetini esas almıştır. Ekibimizin sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek uygulamaya koyması başarı grafiğini yükseltmiştir.


VİZYONUMUZ

Beklentilerin üzerinde kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bilim inşaat, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışı benimsemiştir.

Bilim inşaat tüm çalışanları tarafından sahiplenen dürüstlük ve güvenirlik ilkellerinin yanı sıra müşteri isteklerinin tam anlamıyla tatmini noktasında sınır tanımadan ama aynı zamanda kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden bu kuralları tüm iş süreçlerine yansıtarak gelişmenin ve büyümenin haklı gururunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ

Bilim inşaat, inşaat sektöründe doğru ve güvenilir projeler üreterek müşteri memnuniyeti anlamında ulaşılmaz noktalara kadar çıtamızı yükseltmiş, sektörün en iyi noktalarına gelmeye aday firmamız ile müşterilerimizi kalite ve konforlu konutlar üretmek aynı zamanda güvenilir projelere imza atmaktır.

Ürettiğimiz konut ve işyeri mekânlarıyla hem müşterilerimize yeni yaşam alanları oluşturmak ve bu alanlarda yeni bir hayata başlamalarını sağlamak için uğraşı vermektedir.

˄